dr Karolina Mołas Medycyna estetycznaKarolina Mołas - Lekarz Medycyny Estetycznej

 

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wykładowca i ekspert z zakresu zastosowania toksyny botulinowej. Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.
Dyplomowana i certyfikowana ekspert z zakresu medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach mających na celu stymulację i poprawę kondycji skóry oraz w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej min. leczenia bruksizmu.
Wykonuje zabiegi wyszczuplania, poprawy konturu i owalu twarzy, wykorzystując stymulatory, kwas hialuronowy, nici liftingujące, lipolizę iniekcyjną. Jest zwolenniczką i autorką wielu terapii łączonych, które pozwalają na uzyskanie niezwykle naturalnych efektów.
Wyróżnikiem Jej praktyki lekarskiej jest to, że stosuje indywidualne podejście do każdego Pacjenta, aby podreślić Jego naturalne piękno. Pracuje zgodne ze standardami estetyki i wewnętrznej harmonii.
Uwzględniając najwyższe dobro swoich Pacjentów dba nie tylko o doskonały efekt lecz także o ich bezpieczeństwo. Prywatnie jest wielbicielką zdrowego trybu życia. Aktywnie uprawia sport i podróżuje wraz ze swoją rodziną.

 

 

 

 

Certyfikaty

Dr Mołas